Негабаритні вантажі

Перевезення негабаритних і важких вантажів – це один з найскладніших видів перевезень. Такий тип перевезення потребує розрахунку кожного з етапів, так як кожен з негабаритних вантажів має свої особливі параметри, відмінні один від одного.

Кожен проект з перевезення такого вантажу - це окрема робота, яка має індивідуальний характер і виконується шляхом взаємодії цілої низки етапів:

  • розробки оптимального маршруту; 
  • підбору найбільш оптимального рухомого складу;
  • оформлення всіх необхідних дозволів.

Команда наших менджерів-логістів має досвід організації перевезення великогабаритних вантажів не з розповідей, а з власного практичного досвіду.

Небезпечні вантажі

Особливу увагу ми звертаємо на перевезення небезпечних вантажів (будь-які речовини, які знаходяться в рідкому, твердому чи газоподібному стані), адже вони можуть завдати шкоди не лише людям чи іншим живим істотам, а й всьому навколишньому середовищу загалом. 

Ми займаємся перевезенням небезпечних вантажів класів: 2, 3, 4, 5, 8, 9 (відповідно до класифікації небезпечних вантажів). А співпрацюємо виключно з транспортними компаніями (перевізниками), які мають свідоцтво допуску транспортних засобів для перевезення небезпечного вантажу всіх класів.

Усі наші клієнти впевнені, що якщо над переміщенням їх вантажу працює наш менеджер - усі процеси будуть доведені до логічного завершення згідно плану.

Отримати консультацію
Щоб отримати консультацію, будь ласка, заповніть контактну форму або дзвоніть за телефоном: (0800) 60 45 40
Залишити заявку