Перевезення генеральних вантажів

Генеральні вантажоперевезення - це основний вид транспортної схеми для сучасних середніх і великих компаній. Перевезення генеральних вантажів - це транспортування, під час якого повністю завантажується транспортний засіб. 

Генеральні вантажі - це штучні вантажі в упаковці і без неї. За видом упаковки - це тарно-упаковані вантажі (в мішках, коробках, ящиках), а також вантажі в збільшених транспортувальних одиницях (пакети, на піддонах, трейлерах, контейнерах). Тобто, генеральний вантаж – це вантаж, що є єдиним в вантажівці. Крім цього вантажу у вантажному автомобілі не знаходиться жодного іншого вантажу. В іншому випадку, при наявності додаткового вантажу, таке перевезення відноситься до категорії перевезення збірних вантажів. 

Генеральні вантажі можна класифікувати за багатьма ознаками: масою окремих вантажних місць, їхніми лінійними розмірами, режимами зберігання, способом перевезення перевантаження, фізико-хімічними властивостями і т.д. До легковагових вантажів відносяться вантажі, які на 1 т ваги займають об’єм більше 2 м3 (шерсть, тютюн, пух, вата і т.п.). До великогабаритних (по довжині) відносяться вантажі, довжина вантажного місця яких перевищує 3 м.

Встановлені правила перевезення генеральних вантажів зобов'язують всіх перевізників враховувати їх сумісність щодо категорій (враховувати особливість кожного вантажу - вантаж, що володіє агресивними хімічними властивостями; нейтральний вантаж; вантаж, який нестійкий до агресивних факторів тощо).

Загалом, потрібно зазначити, що підготовка генеральних вантажів до транспортування – процес складний, відповідальний і клопіткий. Дуже важливо перевірити справність тари, цілісність пакувального покриття, справність замків, стрічок, правильність маркування тощо.

У випадку якщо вам незрозумілі якісь певні моменти в процесі організації генерального перевезення, підготовці документів до планового переміщення вантажу, команда досвідчених менеджерів-логістів допоможе зробити це з легкістю, і процес переміщення вашого вантажу буде пов'язаний лише з позитивними емоціями.

Телефонуйте, і ми вирішимо усі запитання з переміщення ваших вантажів на професійному рівні.

Отримати консультацію
Щоб отримати консультацію, будь ласка, заповніть контактну форму або дзвоніть за телефоном: (0800) 60 45 40
Залишити заявку