Митно-брокерські послуги

Автотрансекспедиція - це надійний сервіс для митного оформлення ваших вантажів. Спеціалісти Автотрансекспедиції завжди в курсі останніх змін у сфері митного законодавства, володіють великим досвідом та заннями грамотної підготовки митного оформлення. Наші спеціалісти готові готові надати вам консультації на етапі укладання контракту поставки, під час оформлення документів та після митного оформлення.

Ми постійно вдосконалюємось та намагаємось працювати  так, щоб наші клієнти відчували себе максимально комфортно, орієнтуємось на міжнародні стандарти роботи з доставки вантажів та обов'язково дотримуємось зазначених термінів. Відповідно, результатом нашої роботи є професійне оформлення будь-якого виду товару.  

Ми забезпечуємо надання наступних митно-брокерських послуг:

  • роз'яснення правових особливостей застосування різних митних режимів;
  • допомога з підготовки документів для митного оформлення (сертифікація, отримання висновків СЕС, ветеринарних і фітосанітарних сертифікатів, ліцензування та інші дозвільні документи); 
  • підбір кодів товарної номенклатури зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД);
  • розрахунок вартості митного оформлення вантажів, планування кошторису митних витрат за вантаж; 
  • консультації щодо порядку нарахування та сплати митних платежів, митних пільг та умов їх дії тощо.

Аналізуючи всі особливості митного оформлення, ми розуміємо, що агент митного оформлення вантажів повинен володіти не лише спеціальними  знаннями  чинного законодавства України, а й інших країн та вміти знаходити вихід не лише із типових ситуацій, а й бути готовим діяти нестандартно відповідно до запитів своїх клієнтів. Співпрацюючи з нами, наші партнери отримують мінімізацію митних ризиків, проведення митно-брокерських послуг "під ключ" в найкоротші терміни, якісну та професійну брокерську підтримку на всіх етапах зовнішньоекономічної діяльності. Щоб оцінити всі переваги співпраці з нами, достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті. 

Отримати консультацію
Щоб отримати консультацію, будь ласка, заповніть контактну форму або дзвоніть за телефоном: (0800) 60 45 40
Залишити заявку