Перевезення збірних вантажів

Доставка збірних вантажів  - одне з найскладніших транспортних завдань, адже у такому процесі не лише задіяні різногабаритні вантажі різних клієнтів з різних міст, а й країн (де завдання ускладнюється відмінностями та вимогами митного законодавства). 

Організація перевезень збірних вантажів - чудовий варіант, якщо потрібно доставити невеликий вантаж, який не займає повністю вантажного вагона. Це повноцінна доставка, яка дуже вигідна з точки зору рентабельності. 

Процес перевезення збірних вантажів – це консолідація від 2-ох і більше вантажів, які належать різним власникам, при тому ж використовується один транспортний засіб. В кінцевому результаті всі невеликі вантажі об’єднаються в один вантаж (збірний). Такі вантажі є дуже популярними як в Україні так і закордоном, тому що багато клієнтів мають регулярні перевезення, але невеликих партій. Ми здійснюємо чіткий контроль таких перевезень від моменту завантаження до моменту розвантаження транспортного засобу. Контроль знаходження вантажу під час перевезення, зручність і оперативність, а найголовніше - економічність в організації перевезень збірних вантажів.

Наша команда логістів допоможе Вам заощадити час та кошти при перевезені невеликих партій вантажу, чітко дотримуючись термінів доставки.

Отримати консультацію
Щоб отримати консультацію, будь ласка, заповніть контактну форму або дзвоніть за телефоном: (0800) 60 45 40
Залишити заявку