Транспортно-експедиційні послуги

Транспортно-експедиційні послуги - це робота, що безпосередньо пов'язана з організацією та забезпеченням перевезень вантажу за договором транспортного експедирування з пункту відправки до пункту отримання. Ми надаємо транспортно-експедиційні послуги по всій території Україні.

Транспортно-експедиційна діяльність згідно закону України «Про транспортно-експедиторську діяльність» включає в себе такі види послуг:

  • безпосередній контроль завантаження та розвантаження т\з Експедитором;
  • супровід вантажу (в телефонному режимі: спілкування з водієм та перевізником);
  • вчасний якісний і чіткий документообіг.

В цьому процесі задіяні три особи: 

  • Вантажовідправник - фізична або юридична особа,яка є власником вантажу і зобов язана правильно виписати документи.
  • Експедитор - посередник між Вантажовідправником та Вантажоодержувачем, який полегшує робочі моменти при організації перевезення, та надає кваліфіковану допомогу. За таких умов перевезення вантажу для власника вантажу є буденною простою річчю, а не проблемним робочим тягарем. Адже треба врахувати дуже багато аспектів, які неспеціаліст не врахує.
  • Вантажоодержувач - фізична або юридична особа, яка є власником вантажу після розвантаження т/з та правильно оформлених документів.

Транспортно-експедиційні послуги включають в себе багато аспектів, але найважливіше місце в нашій роботі займають людський фактор та погодні умови. Тому ми стараємось зрозуміти кожного і замовити нормальні погодні умови :) .

Отримати консультацію
Щоб отримати консультацію, будь ласка, заповніть контактну форму або дзвоніть за телефоном: (0800) 60 45 40
Залишити заявку