Відгуки

ТОВ "ККБМ" успішно співпрацює з Приватним транспортно-експедиційним підприємством "Автотрансекспедиція" з 2016 року. За період співпраці показали себе як надійні партнери та професійна команда. Працюють злагоджено, професійно організовують перевезення вантажів, і ретельно виконують взяті на себе зобов'язання. На піставі вищезазначеного, можемо рекомендувати ПТЕП "Автотрансекспедиція" як надійного партнера в якості транспортно-експедиційної компанії.

Мриглод Р.О., Головний логіст з організації перевезень ТОВ "ККБМ"

ТЗОВ «Регно Італія УА» успішно співпрацює з ПТЕП «Автотрансекспедиція» з 2017 року завдяки чіткій організації роботи команди працівників та розважливій ціновій політиці відносно вартості послуг цієї експедиції. За час співпраці і по сьогоднішній день ПТЕП «Автотрансекспедиція» постійно дотримується своїх зобов'язань, своєчасно та в повному обсязі надає професійно і якісно послуги по організації та перевезенню вантажів. На підставі вищезазначеного можемо рекомендувати ПТЕП «Автотрансекспедиція», як надійного та ділового партнера в якості транспортно-експедиційної компанії.

Ткаченко С.Л., Директор ТзОВ "Регно Італія УА"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Модуль-Україна" висловлює подяку ПТЕП "Автотрансекспедиція" за успішну співпрацю. Команда працівників ПТЕП "Автотрансекспедиція" зарекомендувала себе як надійний транспортний партнер.

Титов І.О., Директор ТОВ "Модуль-Україна"

Приватне акціонерне товариство "Фармацевтична фірма "Дарниця" успішно співпрацює з ПТЕП "Автотрансекспедицією" з 2017 року. За період співпраці показали себе як надійні партнери та професійна команда. Працюють злагоджено, професійно організовують перевезення вантажів і ретельно виконують взяті на себе зобов'язання. На підставі вищезазначеного можемо рекомендувати ПТЕП "Автотрансекспедицію" як надійного партнера в якості транспортно-експедиційної компанії.

Рудь О.В., Менеджер ЗЕД ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"

ПТЕП «Автотрансекспедицією» зарекомендувала себе надійним партнером в сфері транспортно-експедиційних послуг з 2014 року. За результатами співпраці ПТЕП «Автотрансекспедиція» забезпечує для нашої компанії: - своєчасну та безперебійну доставку наших вантажів до кінцевих точок; - цілісність вантажу та упаковки під час перевезення; - чітку та злагоджену схему роботи при організації перевезення наших вантажів. Об’єм наданих послуг нам даною компанією постійно зростає. Також потрібно відзначити високу професійність та клієнтоорієнтованість логістів даної компанії.

Мікулицький С.А, Ген.Директор ТОВ “УМС ПОЛІЕСТЕР”

Компанія "Автотрансекспедиція" є нашим партнером на постійній основі з 2018 року. У нашій співпраці можна відзначити швидкість, оперативність і якість роботи. Це надійний і відповідальний перевізник, який виконує договірні зобов'язання, здійснює поставки в обумовлений час. Висловлюємо подяку компанії та працівникам і маємо намір продовжувати нашу взаємовигідну співпрацю.

Морозова Т.В., Керівник ТЛ ТзОВ «Компанія Май Україна»

ПТЕП «Автотрансекспедицією» зарекомендувала себе надійним партнером в сфері транспортно-експедиційних послуг з 2012 року. За результатами співпраці ПТЕП «Автотрансекспедиція» забезпечує для нашої компанії: - воєчасну та безперебійну доставку наших вантажів до кінцевих точок; - цілісність вантажу та упаковки під час перевезення; - чітку та злагоджену схему роботи при організації перевезень наших вантажів; Об'єм наданих послуг нам даною компанією постійно зростає. Також потрібно відзначити високу професійність та клієнтоорієнтованість логістів даної компанії.

Ситько О.М., Генеральний директор ТОВ БІОХЕМ Україна

Дякуємо Ваш колектив за співпрацю в такій непростій економічній ситуації яка склалася в нашій країні. Нам дуже приємно відчувати з боку працівників Вашої компанії оперативність і технічно грамотне ставлення до роботи, протягом усього періоду нашого співробітництва. Хочеться особливо відзначити внесок менеджера Крупей Ольги Василівни. Її професіоналізм і глибоке знання справи дозволили скоротити терміни доставки продукції нашим замовникам і значно зменшити витрати. Клопочемося про заохочення Крупей Ольги Василівни. Ми також сподіваємося на подальший успішний розвиток наших ділових відносин.

П.Н.Косюга, Генеральний директор ПрАТ “ОЗОМ”

Дякуємо вам за активну співпрацю з спиртними брендами абсолютної якості і хочемо відзначити професіоналізм і високу продуктивність наших ділових стосунків! Сподіваємось на подальше взаємовигідне та плідне співробітництво.

Керівництво компанії “Українська дистрибуційна компанія”

Результати відбору перспективних автоперевізників та транспортних компаній , проведені в 201 році в Західному регіоні України нашою компанією дозволяють рекомендувати ПТЕП «Автотрансекспедиція» директор Писаренко Н.П. в якості надійного партнера з організації і виконання перевезень ваших вантажів по території України, іноземних держав. Команда працівників підприємства показує високий рівень організованості роботи при виконанні послуг з перевезення вантажів. Рахую аргументованим враховувати дану рекомендацію при виборі ділових партнерів в якості транспортно-експедиційних компаній.

В. С. Хамик, Директор ПП «ІНСТАЛПЛАСТ-ХВ»
Залишити відгук
Отримати консультацію
Щоб отримати консультацію, будь ласка, заповніть контактну форму або дзвоніть за телефоном: (0800) 60 45 40
Залишити заявку