Часті питання

Хочу перевезти вантаж з міста/пункту А в місто/пункт Б. Скільки мені це коштуватиме?

Вартість послуг перевезення залежить від багатьох впливових факторів. Для відповіді на таке питання нашому менеджеру-логісту потрібно отримати від Вас точну інформацію по:

  • адресах/точках завантаження/розвантаження;
  • характеристиках вантажу, типу упакування;
  • способу завантаження/розвантаження;
  • даті завантаження/розвантаження.

тест

Вартість послуг перевезення залежить від багатьох впливових факторів. Для відповіді на таке питання нашому менеджеру-логісту потрібно отримати від Вас точну інформацію по:

  • адресах/точках завантаження/розвантаження;
  • характеристиках вантажу, типу упакування;
  • способу завантаження/розвантаження;
  • даті завантаження/розвантаження.

Автомобільні вантажні перевезення

Ми займаємося  організацією автомобільних вантажних перевезень  з 1998 року.
Досвід роботи в цій галузі, отриманий за такий період, дозволяє нам з професійною легкістю та впевненістю допомогти вирішити питання з переміщенням вантажу багатьом підприємствам, мережам супермаркетів  та й просто приватним особам.

Детальніше

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЯМИ

Міжнародні перевезення вантажів автомобілями по країнах Європи та СНД

Детальніше

Україна пропонує Росії повну лібералізацію вантажних перевезень

Україна пропонує Росії повністю відмовитися від дозвільної системи на автомобільні перевезення.
Про це заявив голова Міністерства інфраструктури Володимир Козак під час зустрічі з міністром транспорту Російської Федерації Максимом Соколовим у рамках Міжнародного транспортного форуму в Лейпцигу (Німеччина). Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства інфраструктури України, українська сторона вже підготувала проект міжурядової угоди про міжнародне автомобільне сполучення, в якому передбачається повна відмова від дозвільної системи при транзитних перевезеннях і перевезеннях до/з третіх країн.

«Ефективність і успішність скасування обмежень на перевезення між двома країнами доводить авіаційна галузь - в цій сфері на сьогодні між Україною і Росією не існує жодних обмежень ні за частотами, ні за пунктами призначення і кількістю авіакомпаній», - відзначив Козак.

На тему: Українські автоперевізники вичерпали свої квоти в Росії, Угорщині, Туреччині й Казахстані Крім того, міністри домовилися активізувати роботу щодо підвищення ефективності автомобільної, морської і залізничної підгалузей транспорту і відповідних робочих груп і комісій. «Збільшення вантажопотоків між країнами сприятиме підвищенню рівня національних економік як України, так і Росії, адже розвиток галузі передбачає інвестування в будівництво доріг, залізничних колій, модернізацію рухомого складу і розвиток портів тощо», - переконаний міністр інфраструктури України.

Довідка: Дозвіл (autorisation) на міжнародні автомобільні перевезення - це документ, який видається Міністерству інфраструктури України іноземною державою для видачі його перевізникові України з метою в'їзду українського автотранспортного засобу на територію тієї держави, яка його надала.

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) займається видачею дозвільних документів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів та здійснює контроль над міжнародними автомобільними перевезеннями. Українські автоперевізники в 2012 році, з урахуванням дозволів, виданих Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті та держпідприємством СМАП, одержали 660 тис. дозволів на міжнародні автоперевезення. Укртрансінспекція за 3 місяці 2013 року видала 2 083 тис. дозволів на здійсненняавтоперевезень.

Джерело: "Інформаційне агентство України"