Часті питання

Хочу перевезти вантаж з міста/пункту А в місто/пункт Б. Скільки мені це коштуватиме?

Вартість послуг перевезення залежить від багатьох впливових факторів. Для відповіді на таке питання нашому менеджеру-логісту потрібно отримати від Вас точну інформацію по:

  • адресах/точках завантаження/розвантаження;
  • характеристиках вантажу, типу упакування;
  • способу завантаження/розвантаження;
  • даті завантаження/розвантаження.

тест

Вартість послуг перевезення залежить від багатьох впливових факторів. Для відповіді на таке питання нашому менеджеру-логісту потрібно отримати від Вас точну інформацію по:

  • адресах/точках завантаження/розвантаження;
  • характеристиках вантажу, типу упакування;
  • способу завантаження/розвантаження;
  • даті завантаження/розвантаження.

Автомобільні вантажні перевезення

Ми займаємося  організацією автомобільних вантажних перевезень  з 1998 року.
Досвід роботи в цій галузі, отриманий за такий період, дозволяє нам з професійною легкістю та впевненістю допомогти вирішити питання з переміщенням вантажу багатьом підприємствам, мережам супермаркетів  та й просто приватним особам.

Детальніше

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЯМИ

Міжнародні перевезення вантажів автомобілями по країнах Європи та СНД

Детальніше

Популярні статті


Нові статті

Як формується вартість перевезення вантажу автомобілем?

Жорстких тарифів на один кілометр відстані на сьогодні не існує через те, що складові (первинні затрати: страхування цивільної відповідальності, дозвіл на перетин кордону, ветеринарний або фітокарантинний контроль, екологічний контроль, карнет ТIR, комплект накладних CMR, візові витрати, збитки із-за витрат часу на перетин кордону, завантаження (розвантаження), непередбачені витрати (ксерокопіювання документів, пошук коду вантажу, телефонні переговори), шляхові витрати: плата за проїзд шляхами іноземних держав), з яких формуються транспортні витрати перевізника постійно трансформуються.

При перевезеннях в суміжні країни (Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія) система формування тарифів може відрізнятися від існуючої в Україні. При перевезенні товарів по території іноземної держави на відстань до 150 км від кордону застосовується фіксована ставка близько 400 Євро. Це пов’язано з тим, що прибуток з покілометрового розрахунку малий, а обов’язкові первинні витрати великі.

При перевезеннях на більші відстані застосовується договірний тариф від 0,7 до 1,25 Євро/км (чим більша відстань – тим дешевше). Тариф у 0,5 Євро може викликати звинувачення у демпінгу.

При перевезеннях у Західну Європу існує загально прийнята система ставок, якою користуються міжнародні транспортні експедиційні компанії та перевізники, без детальної градації по кілометрах. При цьому ставки різні на експорт та імпорт, наприклад:

Україна (центр)– Німеччина: від 1000 до 1500 Євро;

Німеччина – Україна(центр): від 2000 до 2500 Євро;

Україна – Італія : від 900 до 1500 Євро;

Італія – Україна : від 2450 до 3170 Євро;

Україна – країни Бенілюксу : від 900 до 1000 Євро;

країни Бенілюксу – Україна : від 2500 до 3000 Євро;

Україна – Франція – Україна: від 4090 до 4350 Євро;

Україна – Іспанія – Україна : від 5600 до 6650 Євро.

Ставки значною мірою залежать від сезону – у січні і на період літніх канікул (липень - серпень) знижуються, а в ІV кварталі (особливо листопад-грудень) – зростають. Крім  сезонного фактору значну роль відіграє наявність чи відсутність у транспортних організацій дозволів на вантажні перевезення шляхами Західної Європи, які надаються  обмеженою кількістю  (ліміт, квота) та діють обмежений період часу. Через це збільшується  попит на транспортні засоби, які мають відповідний дозвіл, що дає підстави для зростання  тарифів.

Розрахунок вартості перевезення може бути здійснено виходячи з середньої ціни пального на даний час для автомобілів різної вантажопід`ємності за коефіцієнтом, якій для автомобілів дорівнює:

до 3 т = 0,5 до 14 т = 0,9

до 6 т = 0,6 до 16 т = 1,0

до 8 т = 0,7 до 18 т = 1,1

до 10 т = 0,8 до 20 т = 1,2

Помноживши вартість одного літра пального на коефіцієнт вантажопід`ємності конкретного автомобіля отримуємо вартість одного кілометра перевезення, тобто, якщо взяти для розрахунку ціну на дизпаливо в Європі 1,2 €/літр, то отримуємо вартість перевезення

до 3 т = 0,6 €/км до 14 т = 1,1 €/км

до 6 т = 0,7 €/км до 16 т = 1,2 €/км

до 8 т = 0,8 €/км до 18 т = 1,3 €/км

до 10 т = 1,0 €/км до 20 т = 1,4 €/км

Інформація підготовлена за підтримки сайту компанії "Фрідман-Україна".