Часті питання

Хочу перевезти вантаж з міста/пункту А в місто/пункт Б. Скільки мені це коштуватиме?

Вартість послуг перевезення залежить від багатьох впливових факторів. Для відповіді на таке питання нашому менеджеру-логісту потрібно отримати від Вас точну інформацію по:

  • адресах/точках завантаження/розвантаження;
  • характеристиках вантажу, типу упакування;
  • способу завантаження/розвантаження;
  • даті завантаження/розвантаження.

тест

Вартість послуг перевезення залежить від багатьох впливових факторів. Для відповіді на таке питання нашому менеджеру-логісту потрібно отримати від Вас точну інформацію по:

  • адресах/точках завантаження/розвантаження;
  • характеристиках вантажу, типу упакування;
  • способу завантаження/розвантаження;
  • даті завантаження/розвантаження.

Автомобільні вантажні перевезення

Ми займаємося  організацією автомобільних вантажних перевезень  з 1998 року.
Досвід роботи в цій галузі, отриманий за такий період, дозволяє нам з професійною легкістю та впевненістю допомогти вирішити питання з переміщенням вантажу багатьом підприємствам, мережам супермаркетів  та й просто приватним особам.

Детальніше

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ АВТОМОБІЛЯМИ

Міжнародні перевезення вантажів автомобілями по країнах Європи та СНД

Детальніше

Популярні статті


Нові статті

Дещо про CMR страхування.

Міжнародні автомобільні перевезення в наші дні не можуть асоціюватися для справжніх професіоналів транспортної логістики без такого важливого і практично невіддільного поняття, як CMR страхування.

Це страхування цивільної відповідальності транспортної компанії відповідно до конвенції КДПВ. У чому ж полягає цінність такого виду страховки? Найголовніше - це захист перевізника та його інтересів при псуванні або втраті вантажу, які можуть статися під час міжнародної автомобільної перевезення не з вини доставщика вантажу. Найбільш поширеними в транспортній практиці є крадіжка вантажу, викрадення вантажного транспорту, втрати якості вантажу при транспортних аваріях або негативному впливі природних явищ. Кожен перевізник добре знає, що під час дощу, навіть найменша текти в причепі здатна завдати великої шкоди товарному вигляду вантажу.

Іншим незаперечною перевагою такого виду страховки є відшкодування шкоди, якщо він стався з вини компанії перевізника. І не важливо, що цей процес відбувся з за порушення дорожніх правил, просто некомпетентності або елементарного недотримання правил перевезення вантажу. Страхова компанія сплатить 100 % вартості збитку вантажному власнику. Таким чином, це є надійним інструментом захисту фінансових інтересів транспортної компанії від форс - мажорних випадків. Завдяки йому втрачає сенс у доведенні провини доставщика вантажу, так як в будь-якому випадку страхова компанія все оплатить. Спору між одержувачем вантажу і перевізником немає.

Варто звернути особливу увагу на сам договір страхування. У ньому можуть міститися різні пункти , від їх кількості може залежати розмір страхової премії . Однак якщо його сума підозріло мала, то необхідно більш уважно вивчити всі пункти страхового договору . Дуже часто вартість відшкодовується збитку буває менше самого збитку. Існує максимально можлива вартість , вона визначається близько 12 доларів США за 1 кілограм. Але це правило діє лише тільки в тому випадку , якщо в договорі CMR страхування не стоїть ціна вантажу . Якщо ж товарної накладної стоїть ціна вантажу , то оплата збитку здійснюється після його вартості. Одним з не надто популярних пунктів договору може бути відсоток франшизи , це участь у відшкодуванні збитку перевізником . Тоді , близько 6 % , але не більше , від вартості збитку відшкодовує перевізник або транспортна компанія .